Svetová novinka v doplnkoch stravy

Vitamínov a doplnkov stravy je na slovenskom trhu niekoľko stoviek, tých naozaj kvalitných je len hŕstka. My vám prinášame veľmi zaujímavé riešenie ako skĺbiť moderné a účinné doplnky stravy s veľmi zaujímavou chuťou a originalitou. Vitapixla je novým doplnkom stravy, ktorý prináša do vášho života nový rozmer.

Vitapixla

Čo všetko vám Vitapixla ponúka?

Ako sa Vitapixla užíva?

Kedy sa Vitapixla užíva?

784 kombinácií pre vás


Už dávno odzvonilo vitamínom a doplnkom stravy, ktoré majú veľké tablety. Tie sa vám nedarí dobre prehĺtať, a tak vo väčšine prípadov prestanete doplnok stravy užívať.

Počuli ste niekedy o zmesi, ktorá vám poskytne vyvážený pomer minerálov, vitamínov, skvele chutí a navyše vás dokáže zasýtiť? Vitapixla je tu pre všetky vaše zdravotné problémy. Ideálnym spoločníkom na celoročné užívanie. Vďaka kvalitnému spracovaniu sa nebudete musieť každé ráno nútiť prehltnúť tabletu.

Co všetko vám Vitapixla ponúka?

Účinné rastlinné extrakty na podporu vaše zdravie a na bežné zdravotné problémy. Táto novinka dokáže uľahčiť prechodné obdobie, kedy hrozí väčšie respiračné problémy. Získate nielen minerály a vitamíny, ale aj enzýmy z mrazom vysušeného ovocia.

Jak sa Vitapixla užíva?

Príprava je rýchla a veľmi jednoduchá. Stačí dať do svojho obľúbeného hrnčeka 2 odmerky sypkej zmesi Vitapixla, zaliať zmes vodou s teplotou 50 ° C, nechať 3-4 minúty odpočinúť a potom môžete konzumovať.

Kdy sa Vitapixla užíva?

Vitapixla je vďaka zloženiu a hustote vhodná ako veľmi príjemná raňajky. Dokáže sa postarať o to, aby ste mali po celý deň optimálnu hladinu všetkých vitamínov a minerálov.

Pýtate sa, ako je možné, že sa dá doplnok stravy Vitapixla užívať ako raňajky? Na výber máte niekoľko variantov, ktoré dohromady zaistí optimálny prísun živín.

Základom zmesi je ryžová, kukuričná či pohánková kaša. Do nej sa potom vkladá zmes rôznych doplnkov, ktoré sú vhodné pre cukrovkárov, detoxikáciu organizmu či pre zdravie močového ústrojenstva, čriev a mozgu. Potom sa pre doplnenie chute vyberie ovocný mix, ktorý dodá vašej zmesi tú pravú dokonalú chuť.

Z tejto zmesi vám bude namiešaná Vitapixla s hmotnosťou 1000g.

Vybrať si môžete už z prednastavených zmesí, ktoré sa osvedčili ako najlepší a najchutnejšie.

784 kombinácií pre vás

Novinka Vitapixla je pre vás pripravená z veľkou kopou variantov, ktoré si vy sami namiešate. Môžete kombinovať až 784 rôznych príchutí.

Autor: Lucie Kliková, DiS.

 


 

comments powered by Disqus