Pleťová maska na čierne bodky

Pleťová maska Pilaten, moderná ošetrujúci starostlivosť pre váš tvár. Tak by sa dala jednoducho zhrnúť "nová" receptúra, ktorá sa skrýva pod maskou Pilaten. Samozrejme, na trhu existuje mnoho stoviek možná tisíc iných pleťových masiek, tak prečo by ste si mali zaobstarať práve túto masku?

Pleťová maska Pilaten

Niektoré recenzie na pleťové masky môžu byť zavádzajúce, nechceme tu vychvaľovať pleťovú masku Pilaten až do nebies, len by sme vám radi priblížili na akej báze funguje a na čo je dobrá.

Najprv si v stručnosti popíšeme z čoho sa pleťová maska Pilaten skladá a prečo je jej účinok tak veľký.

Zloženie pleťové masky

Základnou zložkou masky Pilaten je bambusové uhlie, ktoré dokáže vyhladiť pokožku. Funguje totiž ako jemný peeling, ktorý sa hodí aj pre veľmi citlivú pleť.

Bambusové uhlie je vyrobené tradičnou východnou receptúrou, ktorá je známa po niekoľko tisíc rokov. Preto ste si tiež mohla všimnúť, že "nová" receptúra je vedená v úvodzovkách. Na trhu je táto pleťová maska naozaj novinkou, avšak receptúra je stará. Nie je tu pridaná žiadna chémia a celá pleťová maska Pilaten je čisto prírodný produkt. Bambusové uhlie je čierne a po sňatí masky dobre uvidíte, aké nečistoty táto maska odstránila.

Bambusové čierne uhlie je bohaté na minerálne látky, dokáže zjednotiť a vyrovnať pH pokožky. Zabraňuje vzniku akné a dokonale vyčistí všetky nečistoty a dostáva sa hlboko do pórov pleti.

Pleťová maska Pilaten však neobsahuje len bambusové uhlie, je obohatená aj o iné látky ako extrakty z nechtíka lekárskeho, rozmarínu alebo citrusové kôry. Ďalej je tu veľký podiel vitamínu A, B a E.

Odporúčané použitie

K čomu je dobré používať masku Pilaten:

  • prekrvenie pleti
  • odstránenie čiernych bodiek, odumretých buniek a akné
  • na mastnú pleť
  • upokojenie pokožky
  • zjemnenie pokožky

Ako používať pleťovú masku Pilaten?

Je to veľmi jednoduché, stačí prstom či kozmetickým drievkom naniesť tenkú vrstvu masky Pilaten, počkať 15 - 20 minút a masku potom olúpať. Odporúčame zlúpnuť masku odspodu nahor. Po úplnom odstránení masky Pilaten si môžete všimnúť, že je vaša pokožka veľmi jemná a ružová. Nie sú na nej žiadne nečistoty a vyzerá zdravšie a krajšie.

Pleťovú masku Pilaten môžete použiť na celý tvár a dekolt alebo len na najviac problematickú časť vašej pleti, ktorú je u väčšiny tzv. T zóna. Používajte ako prevenciu 1 - 2 týždenne a neskôr podľa potreby.

Pleťová maska Pilaten je v súčasnej dobe veľmi ľahko k zohnaniu, má dlhú životnosť a veľmi zaujímavé účinky. Nič nebráni tomu, aby ste ju vyskúšali aj vy. Viac informácií nájdete na maskapilaten.cz.

Autor: Lucie Kliková, DiS.

 


 

comments powered by Disqus